Döküm Alüminyum Radyatörler ve Havlupanlar

 

 Ürün Özellikleri ve Avantajları  Radyatör - Havlupan Fiyat Listesi
      Maket Alüminyum Radyatörler; evimizde, işyerlerimizde kısacası yaşam alanlarımızdaki en büyük ihtiyaçlardan bir tanesi olan “ısınma” konusunda bizlere, estetiğidayanıklılığıtasarrufu ve ısı gücünü bir arada sunan biçilmiş kaftandır. Devamı için tıklayın...
 

 

    Döküm Alüminyum Radyatörler ve Havlupanlar
FOCUS
Focus marka tamamen döküm alüminyum radyatörlerimiz çağdaş dizayn ve nazik şekli ile kendini kanıtlamıştır. Gerekli güç ve mükemmel işçiliği Focus'un yüksek performansta çalışmasını garanti etmektedir.


   Döküm Alüminyum Radyatörler ve Havlupanlar
DOMES
Oldukça temiz dizayn çizgisi ve arttırılmış ısı yayma alanı ile Domes en yeni alüminyum radyatör modelimizdir.


   Döküm Alüminyum Radyatörler ve Havlupanlar
NBM
Havlupan yeterince iyi bir ısıtma aracı olması ile birlikte, hakikaten banyonuza çağdaş görünüm vermektedir. Ürün montaj aksesuarları, 1/2 kör tapa ve manuel hava tahliye vanası ile birlikte teslim edilir.

 


Döküm Alüminyum Radyatör Montaj 
Malzemeleri Resimleri

 
Prity Soba Şömine - Bayiler 
ASKILI KÖŞE KONSOL SETİ
( SAĞ VE SOL KÖŞE KONSOLU)
Prity Soba Şömine - Bayiler 
YERE MONTAJ AYAĞI 
(FOCUS VE DOMES)
Prity Soba Şömine - Bayiler 
DEKORATİF ASKI SETİ 175 mm , 195 mm
( 2 ADET DEKORATİF ASKI VE DÜBELLERİ )
 
Prity Soba Şömine - Bayiler 
NİPEL CONTASI 1"
( KLİNGER )
Prity Soba Şömine - Bayiler 
NİPEL 1"
( ÇELİK )
Prity Soba Şömine - Bayiler 
MONTAJ SETİ 
( 4 ADET 1/2" REDÜKSİYON, PÜRJÖR VE TAPA


 


Döküm Alüminyum Radyatörler ve Havlupanlar


Döküm Alüminyum Radyatörler ve Havlupanlar

 

 

 

 

 


 
      Maket Alüminyum Radyatörler; evimizde, işyerlerimizde kısacası yaşam alanlarımızdaki en büyük ihtiyaçlardan bir tanesi olan “ısınma” konusunda bizlere, estetiğidayanıklılığıtasarrufu ve ısı gücünü bir arada sunan biçilmiş kaftandır.
 

      CE Belgeli Maket Radyatörler; ISO 9001:2000 güvencesiyle üretilmekte ve yüksek mekanik dayanıklılık, korozyona karşı direnci ve zararsızlık gibi özellikleriyle ayrılmaktadır. Ürünler yüksek kaliteli EN AC 46100Alüminyum alışımından imal edilmektedir. Onaylanan kalite sistemi gereğince üretilen radyatörlerden her biri özel testlere tabi tutulur. Belirtilen teknik parametreler EN 442 gereğine uygundur ve İtalya – Milano Politeknik Enstitüsünün denetim protokollerinden alınmıştır.

      Zamanımızın neredeyse tamamını geçirdiğimiz yaşam alanlarımızın ısıtmasında müthiş bir yenilik olan döküm alüminyum radyatörleri tercih etme sebebi yapan ve cazip kılan birçok özellik ve avantaj bulunmaktadır.


• Maket Döküm Alüminyum Radyatör; döküm teknolojisiyle üretilmektedir ve alüminyumun yüksek mekanik dayanıklılık, korozyona karşı direnci ve zararsızlık özelliğiyle demir ve saca göre3 kat daha uzun ömüre sahiptir.  

• Alüminyumun %100 geri dönüşümlü bir madde olması nedeniyle hem sağlığımızın hemdeçevrenin dostudur.

• Alüminyum iletkenliği yüksek bir metal olması sebebiyle düşük ısılarda bile ısıyı rahat iletebilir ve bulunduğu ortamdaki ısı değişikliklerine çok çabuk uyum sağlar.

• Yüksek ısı verimine rağmen içerdiği su miktarı minimum seviyededir. Bu özelliğiyle demir ve sac radyatörlere oranla, düşük yakıt tüketimiyle ısınma giderlerinde önemli seviyede tasarrufedilmesini sağlar. 

• İçerdiği su miktarı düşük olmasına rağmen su kanallarının geniş olması (1”) suyun rahat bir şekilde sistemde devir daim etmesini sağlayarak hem enerji verimliliğini arttırır hemdetıkanmaları önler.

• Dilimler arasında nipelli birleşim tekniği kullanılarak radyatör ebatlarında ekleme veya azaltma olanağı sunar. Her bir dilim 8 cm enindedir ve kullanım alanına göre standart ölçülerin dışında ekleme azaltma yöntemiyle en uygun ebatlar elde edilebilir. 

• Alüminyumun hafif bir metal olması sebebiyle yapılarımızın yükünü azaltırken aynı zamandamontaj kolaylığı sağlar.

• Şık ve kendine has özel tasarımıyla ısı verimiyakıt tasarrufu ve dayanıklılığın yanı sıra bulunduğu mekânlara farklılık katar

 

  " Maket Ltd. alüminyum radyatör, havlupan ve diğer ısıtıcı teknik ürünlerin Bulgaristan üreticisidir. İmalat süreci kapalıdır, şirket çağdaş İtalyan üretimi 160'tan 1200 ton basınç diyapazonunda kapama kuvveti olan döküm makinelerine sahiptir.Mekanik işlemler özel makineler ile yapılmaktadır. Her bir radyatör 9 bar basınçta test edilir ve kalite kontrolünden geçer."
 

Hiç düşünmeyin!
Bizim ürünlerimizi seçerek, siz artık sadece şansınıza güvenmemektesiniz.
Biz sizin yanınızdayız