Şömineli Kaloriferli Soba Modelleri - (Şömine Soba Fiyatları)

Prity markalı olan ürünlerimiz doğalgaz fiyatlarının artması ile ve doğalgazın ulaşamadığı kesimlerde kullanabileceğiniz hem ekonomik hem de verimliliği yüksek bir ısınma modelleridir. Firmamız Avrupa’nın birçok ülkesinde faaliyetlerini yaygın olarak sürdüren prity soba markalı kaloriferli şömine modelleri bünyesine almaktadır. Aynı zamanda petekli modellerimizin hepsi doğalgazlı kalorifer tesisatına basit bir şekilde bağlanabilmektedir.

Kaloriferli şömine modelleri içerisine monte edilen hazneler tamamen çevre dostu ürünlerden meydana gelmektedir. şömine sistemlerinin içerisinde haznenin bulunması çok önemlidir, hazneye sahip olmayan şöminelerde hazne içerisinde yanan ateşten çıkan karbon monoksit gazı tam yanmaya uğramadığı için çevreye zehirli gazlar yaymaktadır. Hazneli şömine sistemlerin de ise ateş doğru bir şekilde yandığı için doğaya zararı en aza indirgenmiştir. Aynı zamanda kaloriferli şömine modelleri haznesi olduğu için ev ortamındaki oksijen miktarınız tükenmez. Bu nedenle zehirlenme, boğaz kuruluğu ve baş ağrısı gibi olumsuz yan etkileri olmaz.

Kaloriferli şömine modelleri 50 metre kare ve 200 metre kare alanlar arası ısınma eylemini sağlayan sistemlerdir. Ön tarafından bakıldığı zaman şömine görüntüsünü benzer dış görünüşü vardır. Camlı ve camsız modelleri bulunmaktadır. Bu tür şömine sistemlerinde ileri ki yıllarda problem yaşanmaması için haznesinde ve kazanında kullanılan malzemenin kaliteli olması gerekmektedir. Kullanılan malzemenin kaliteli olması tam verimlilik için son derece önemli bir unsurdur. Kaloriferli şömine modelleri ön kısmında kullanılan kapak camının yüksek derecedeki ısılara dayanabilecek güçte olması gerekmektedir.

Kaloriferli şömine sistemleri haznesinde yakılan odun ve benzeri nitelikteki yakıtların ısısından elde edilen enerjinin suya aktarılması ile ısınması beklenen yerlerin ısıtılması işlemidir. Hazne içerisindeki yanan yakıtın ısısının suya aktarılacak şekilde tasarlanmış olması gerekmektedir. Kaloriferli şömine modelleri üretim sırasında basınç ve sızdırmazlık testlerinden geçirilmelidir. Bu tür sistemlerde sadece baca temizliği yapılması gerekir, başka bir temizlik işleminin yapılmasına gerek yoktur. Kullanmış olduğumuz malzemelerin kaliteli olması nedeni ile kaloriferli şömine sistemlerinde her hangi bir hasar söz konusu değildir. Kaloriferli şömine modelleri ve diğer bütün ürünlerimizi

Sırala:
Göster: